pondělí 17. září 2012

Roudnické vinobraní podruhé

Hezký pondělní večer,

mám za sebou "pracovní keramický" víkend. V sobotu roudnické vinobraní, v neděli, pro změnu, burčobraní v podzámčí zámku  (no já vím, zní to divně :-) ) Nelahozeves. Obě akce byly fajn, svou velikostí, programem a návštěvností akce různorodé, ale obě pěkné. Prodejců včetně keramických  bylo dost a i já jsem obstála se ctí.... Třešinkou na dortu byl pro mě prodej několika mých keramických šperků.
Doufám, že i Vy jste navštívili nějakou slavnost s burčákem a strávili jste příjemné chvíle jako já.... a tady ukázka mých skromných pokusů o výrobu keramických šperků :-)
Příští víkend pokračuji a to v Mělníku, kde se koná taktéž vinobraní, samozřejmě mělnické. Kdo to nemá daleko, přijeďte se podívat !
Moc Vás všechny zdravím
Margo

2 komentáře:

  1. Ahoj Margit,tak ty si popíjíš burčáček,to je dobrůtka že jo?Také jsem si v Mikulově dala jak jsme jeli z Itálie,jezdíme tam už 25let ale stále ještě nemluvím dost dobře,zvláště nerozumím když se jedná o mluvu za Římem,ty určitě mluvíš perfektně!Nemáš náhodou nějakou knížku hovorových frázi nebo neporadíš mi kde to sehnat?Nechci Tě obtěžovat ale to víš byla bych ráda.Tak ať se ti daří v Tvé krásné keramice!!!!!Daja

    OdpovědětVymazat
  2. jůů, super akce, škoda, že se na podobnou nedostanu. Burčák jsem nikdy nepila.

    OdpovědětVymazat