neděle 13. ledna 2013

Radosti

Hezkou neděli všem,

.... tak nějak se nemohu "nastartovat", v tom novém roce. Práci na mysli nemám, tak to nejde, ale doma ... Tak nějak paběrkuji, dělám, co je nutné, ale nejradši bych nedělala nic, škoda, že nejsem rentiérka :-)

Nicméně nějakou povinnost mám, na svém posledním předvánočním trhu jsem byla požádána o růžičky.
Ty už z mého blogu znáte, psala jsem o nich hned zkraje mého blogování. Pořád patří mezi mé nej  oblíbené a jsou i líbivé mezi zákazníky. Většinou si každý koupí 1 nebo 3, a pak se vrací pro další, vynikají, když jich je ve váze víc. Nejradši mám takové přírodnější, trošku jakoby starobylé, ale jak vidíte na fotce, mám i růže. oglazované. Kupodivu červené, které jsou na fotce taky vidět, si objednala pouze jednou jedna zákaznice (vždycky dělám výrobek na zakázku, podle jeho velikoti, 2x, to aby asi mohla i tak zákaznice vybrat nebo i víckrát, což byl případ červených růží).
V předvánočním čase se v drtivé většině prodávali růže glazované bronzovou glazurou.
....A teď se už konečně dostávám k tomu, co jsem chtěla původně napsat -  paní si u mě objednala  růže černé a to v počtu 11 ks. Nejdříve mě zarazila ta barva, ale nakonec, proč né, že. Pár dní na to upřesnila a změnila svůj požadavek na 6 ks růží černých, 5 ks bílých. To už mě přišla zajímavější kombinace. Už se sama těším, až budou hotové a jak budou jako celek působit. Jediný problém, který mám je, jakou použiji tyčku, kterou lepím do otvoru v růži. Normálně používám bambusové tyčky, jsou pevnější, ale k bílým a černým růžím do moderního interiéru se nehodí, tak pořád přemýšlím, co by bambus mohlo nahradit, třeba něco jako dráty na svařování ... mi poradil můj muž.

klasika

nová tvorba... a tady prosím moje, z mnoha úchylek, a to parfémy. Mám prostě ráda, když voníme, samozřejmě se to nesmí přehánět, v mém případě jde o jaksi "ostřejší" vůně. ... jediná ranní radost v pracovním týdnu a ranním shonu, ... čím se dnes navonět :-)  :-) :-)  a radosti si dělat musíme, že joMějte se voňavě !

Margit

3 komentáře:

  1. Krása..já si kdysi koupila něco podobného v Německu a měli to taky na drátě :-)

    OdpovědětVymazat
  2. růže vypadají báječně, moc se mi líbí a těším se na tu bíločernou kombinaci:-)) s těmi parfémy vám rozumím, mám to podobně a jestli se nemýlím Eternity od C.K... Calvina Kleina tedy jeho vůně zbožňuji ...:-)) příjemný voňavý den Mara

    OdpovědětVymazat